pover_logo

На вимогу Альфа-банку (Україна) господарським судом міста Києва розпочато судове провадження у справі про банкрутство компанії «Поверхность ТВ».

Видання «Новий час» з посиланням на «Українські новини» пише, що судовий розгляд ініційовано на підставі кредитного договору від 18 вересня 2006 року між «Поверхность ТВ» і АвтоЗАЗбанк, правонаступником якого є Банк Кіпру, який пізніше був придбаний холдингом Альфа-груп і перейменований в Неос Банк.

У 2006 році компанії «Поверхность ......

European union concept, digital illustration.

У Європейській мовній спілці (EBU) вітають голосування Індустріального комітету Європейського парламенту з питання, пов'язаного з використанням спектра надвисоких частот (UHF) в довгостроковій перспективі. Голосування підтвердило міжгалузеву угоду в рамках ЄС, що передбачає доступ до частот UHF діапазону нижче 700 МГц для служб наземного телевізійного мовлення як мінімум до 2030 року.

Державні і громадські мовники прагнуть забезпечити доступність своїх телеканалів на всіх платформах - наземне цифрове мовлення (DTT), ......

Hispasat-36W-1-higher-res-879x485

Європейська космічна компанія Arianespace провела 27 січня перший в поточному році запуск, в результаті якого на орбіту був виведений перший супутник типу SmallGEO для іспанського супутникового оператора Hispasat.

Крім виведення на орбіту першого супутника типу SmallGEO, дана місія стала також першою, в якій ракета «Союз» використовувалася для запуску з космодрому у Французькій Гвіані супутника на геосинхронну перехідну орбіту. Раніше зі стартових майданчиків комплексу в Сіннамарі, Французька Гвіана, ......