З 11 вересня розпочинає роботу супутникова технологічна телемережа «Країна ТБ» для обміну контентом між регіональними телеканалами. Близько 20 українських телеканалів, які є провідними мовниками в областях та містах України, уклали Меморандум про обмін авторськими телепрограмами та власним телевізійним контентом. Технічну підтримку роботи мережі забезпечує ДП «Укркосмос», надавши для цього ресурс свого супутникового телепорту. Передача та розповсюдження сигналу забезпечується міжнародним супутниковим оператором «Спейском» через супутник AMOS-7 (4°W) з повним ......
pover_logo

На вимогу Альфа-банку (Україна) господарським судом міста Києва розпочато судове провадження у справі про банкрутство компанії «Поверхность ТВ».

Видання «Новий час» з посиланням на «Українські новини» пише, що судовий розгляд ініційовано на підставі кредитного договору від 18 вересня 2006 року між «Поверхность ТВ» і АвтоЗАЗбанк, правонаступником якого є Банк Кіпру, який пізніше був придбаний холдингом Альфа-груп і перейменований в Неос Банк.

У 2006 році компанії «Поверхность ......

European union concept, digital illustration.

У Європейській мовній спілці (EBU) вітають голосування Індустріального комітету Європейського парламенту з питання, пов'язаного з використанням спектра надвисоких частот (UHF) в довгостроковій перспективі. Голосування підтвердило міжгалузеву угоду в рамках ЄС, що передбачає доступ до частот UHF діапазону нижче 700 МГц для служб наземного телевізійного мовлення як мінімум до 2030 року.

Державні і громадські мовники прагнуть забезпечити доступність своїх телеканалів на всіх платформах - наземне цифрове мовлення (DTT), ......