Альфа-банк ініціював банкрутство супутникового оператора «Поверхность ТВ»

31.01.2017
21:12

На вимогу Альфа-банку (Україна) господарським судом міста Києва розпочато судове провадження у справі про банкрутство компанії «Поверхность ТВ».

Видання «Новий час» з посиланням на «Українські новини» пише, що судовий розгляд ініційовано на підставі кредитного договору від 18 вересня 2006 року між «Поверхность ТВ» і АвтоЗАЗбанк, правонаступником якого є Банк Кіпру, який пізніше був придбаний холдингом Альфа-груп і перейменований в Неос Банк.

У 2006 році компанії «Поверхность ТВ» був виданий кредит в сумі 1,7 млн доларів і 13,2 млн гривень. Однак компанія, порушивши договірні терміни з банком, не виконала взяті на себе зобов’язання. В наслідок судовим рішенням було визнано борг компанії перед банком у розмірі 45,3 млн гривень. Суд також заборонив боржнику і власнику компанії приймати рішення про ліквідацію, реорганізацію та відчуження основних засобів та предметів застави.

«Розпорядник майна в особі арбітражного керуючого Євгена Гаврилюка до 15 березня представить в господарський суд відомості про результати розгляду вимог кредиторів і реєстр вимог. До 23 березня буде проведена інвентаризація майна боржника. Попереднє засідання суду призначене на 27 березня », – уточнюють у виданні« Новий час ».
Нагадаємо, супутникове мовлення компанія «Поверхность» почала до кризи, в 2008 році. Тоді її акціонерами були група компаній Istil Group бізнесмена пакистанського походження Мохаммада Захура, якій належали 55% акцій, і президент «Поверхности» Віктор Самойленко.

У серпні 2010 року оператор супутникового телебачення «Поверхность Плюс» припинив мовлення з супутника Eutelsat W4 (36 гр.в.д.).

Що послужило причиною для припинення мовлення, а також про рестарт і планах на майбутнє в інтерв’ю Mediasat розповів керівник групи компаній «Поверхность» – Самойленко Віктор Васильович.

У цьому році група-компаній «Поверхность» повідомила про запуск OTT-платформу PV +.