Компанія Boeing розробила повністю електричний космічний апарат

22.01.2017
9:57

Компанія Boeing створила для глобального супутникового оператора Asia Broadcast Satellite (ABS) супутник ABS-2A – повністю електричний космічний апарат типу 702, введений в експлуатацію 21 січня. Даний супутник став другим повністю електричним апаратом, який компанія Boeing виготовила для ABS.

ABS-2A був запущений в космос в червні 2016 року на борту ракети Falcon 9,
що належить компанії SpaceX, і повинен забезпечувати широкий спектр послуг супутникового зв’язку, включаючи послуги DTH-платформ.

«Ми провели три інвестиційні проекти з будівництва і запуску трьох супутників протягом трьох років поспіль (ABS-2 в 2014, ABS-3A в 2015 і ABS-2A в 2016). Супутник ABS-2A – останній апарат підвищеної ємності, що забезпечує розширення ємності та безперервність надання послуг супутникового зв’язку з нашої ключової точки доступу над регіоном Індійського океану. Супутник розміщений в парі із супутником ABS-2 в преміальної орбітальній позиції компанії – 75 східної довготи, а також оптимізований для надання послуг передачі відео для зростаючої сфери кабельного телебачення та DTH », – говорить генеральний директор ABS Том Чой.

Космічний апарат оснащений 48 транспондерами Ku-діапазону, має 5 виділених надпотужних променів Ku-діапазону і буде обслуговувати клієнтів ABS в країнах Африки, в регіоні MENA (Близький Схід і Північна Африка), Росії, Південної і Південно-Східної Азії, перебуваючи в орбітальній позиції 75 градусів східної довготи.

«Компанія Boeing стала першим виробником супутників, що створює і продає повністю електричні апарати, і наш останній супутник підтверджує наше лідерство в цій сфері, – заявив президент компанії Boeing Satellite Systems International Марк Співак. – Швидка, платформа супутника типу 702 в поєднанні з ефективністю повністю електричного двигуна дозволяє запускати два супутника всередині однієї ракети. Ця можливість об’єднувати супутники в одному пусковому модулі відповідно з нашими запатентованими розробками дозволяє нашим клієнтам мінімізувати витрати, пов’язані із запуском одного супутника ».
Компанія ABS є одним з найбільш швидкозростаючих глобальних супутникових операторів в світі. ABS пропонує повний спектр індивідуальних рішень для мовних компаній, провайдерів, промислового сектору та урядових організацій, включаючи послуги мовлення, передачі даних і телекомунікацій.

Компанія ABS управляє групою супутників, в яку входять такі апарати, як ABS-2, ABS-2A, ABS-3A, ABS-4 / Mobisat-1, ABS-6 і ABS-7. Супутники, що належать компанії, охоплюють своїм сигналом 93% населення планети, яке проживає в Північній і Південній Америці, Африці, Азійсько-Тихоокеанському регіоні, в Європі, на Близькому Сході, в Росії і країнах СНД. Штаб-квартира компанії ABS розташована на Бермудських островах; компанія також має офіси в Сполучених Штатах, ОАЕ, Південній Африці та країнах Азії. Більшість акцій ABS належить фондам, які перебувають в управлінні європейської приватної інвестиційної компанії Permira. Фонди,що належать Permira, купили ABS в 2010 році.