До кінця 2019 року в світі буде 238 мільйонів підключених ТВ-пристроїв

23.12.2016
19:30

Проаналізувавши зростання і динаміку всіх контентів, агенство NPD Connected Intelligence спрогнозувало що на початок 2020 року до інтернету буде підключено 238 мільйонів різних пристроїв, що означає збільшення їх кількості на 59%. В тому числі :

  • 45% – дадуть нові підключення телевізори,
  • 35% -загруженние контентом медіаплеєри.

Підвищення якості програм і модернізація інтерфейсу призведе до підвищення рівня підключених до інтернету пристроїв з 70% в 2015 році до 80% до 2020.

З’явиться можливість вибрати між єдиним пристроєм, який підключений до телевізора, та з’явившимися новими варіантами гаджетів, які мають можливість подключення до інтернету.

Одні прилади підключення зникнуть, а на їх місце прийдуть нові, більш досконалі з новими функціями і програмним забезпеченням.

На час усього перехідного періоду прогнозується високе зростання кількості медіаплеєрів в будинках, як одного з найбільш простих і дешевих варіантів підключення контенту на телевізійні пристрої.

Потокові медіаплеєри, що розробляються такими лідерами, як Google, Roku, Amazon і Apple, будуть поступово інтегровані в телевізори. Створені нові операційні системи, розроблені для консолідації додатків з телевізійними приймачами, більше десятка виробників яких вирішили вести тісну співпрацю з Roku і Chromecast, не витрачаючи час на створення власного аналогічного продукту.