РОБОЧИЙ СЕМІНАР УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ СТВОРЕННЯ СУПУТНИКОВОЇ МЕРЕЖІ “КРАЇНА ТБ”

09.11.2017
8:44

У Києві 8 листопада 2017 р. відбувся Робочий Семінар учасників проекту створення супутникової мережі “КРАЇНА ТБ”, який був організований компанією “Spacecom” (Ізраїль) та ДП «Укркосмос».

З привітальним словом до учасників Семінару звернувся голова Державного космічного агентства України Дегтяренко Павло Глібович.
У заході брали участь представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, керівники компанії “Spacecom”, ДП “Укркосмос”, регіональні телекомпанії України, медіа-експерти та представники засобів мас-медіа.

На Семінарі були розглянуті такі актуальні теми, як: розвиток проекту супутникової мережі регіональних ТРК «КРАЇНА ТБ» та перспективи створення супутникової DTH-платформи з огляду на зміни ринку супутникового мовлення в Україні в 2018 році.
В ході Семінару були проаналізовані питання юридичного характеру, які регламентують мовлення телеканалів через супутник, а також можливі зміни в цій сфері, які з’являться після реформування законодавства.

Коментуючи проект створення технологічної мережі «Країна ТБ», віце-президент компанії Spacecom Юда Амір зазначив, що, на його думку, найголовнішим підсумком є те, що компанії Spacecom і «Укркосмос» дали можливість невеликим українським каналах піднятися на супутник і відчути, що вони можуть від цього отримати.