1+1 media домовилася про ретрансляцію каналів з більшістю кабельних операторів

27.01.2017
20:57

З набранням чинності закону «Про внесення змін до Закону України« Про телебачення і радіомовлення », оператори платного телебачення перейшли на нові для індустрії правила гри, переуклавши договори про співпрацю з 1 + 1 media. На сьогодні група досягла домовленостей з переважною більшістю кабельних операторів (майже 95%), говориться в оприлюдненому прес-релізі.

«Ми раді, що в історії української телеіндустрії настала нова ера, яка дозволить зберегти високий рівень якості вітчизняного виробництва і закладе основи формування прозорого і цивілізованого ринку платного ТБ, де абонент буде усвідомлювати цінність споживаного їм контенту і впливати на формування програмного наповнення телевізійних пакетів оператора. У той же час ряд провайдерів вирішили «випасти з ринку» і перестали надавати послуги своїм абонентам по доставці сигналу всіх українських телегруп. Незважаючи на це, канали групи 1 + 1 media (1 + 1, 2 + 2, ТЕТ, Плюсплюс, Бігуді, УНІАН ТБ) як і раніше залишаються максимально доступними для телеглядачів. В першу чергу, їх відключення, як і інших телегруп, пов’язане з тим, що оператори ставлять інтереси своїх доходів вище за інтереси абонентів. У зв’язку з цим, ми можемо порекомендувати нашим глядачам шукати заміну такому оператору », – коментує Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1 + 1 media.

Крім того, частина кабельних операторів не тільки відмовляється платити за контент, але і робить спроби контентного піратства. 1 + 1 media має намір в цих випадках фіксувати всі факти незаконної трансляції телевізійного продукту, ініціювати порушення кримінальних справ, відстоюючи свої інтереси в правовому полі.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року набрав чинності закон №3504 «Про внесення змін до Закону України« Про телебачення і радіомовлення », який дозволяє медіагрупам стягувати з операторів плату за ретрансляцію каналів в мережах платного ТБ.

«Інтер Медіа Груп» повідомила, що домовилася про ретрансляцію всіх телеканалів групи з 98% операторів кабельних мереж.