ПРЕС-РЕЛІЗ

9 грудня 2015 року у м. Києві відбулася конференція «Державне регіональне телерадіомовлення. Розвиток та реформування». Конференція проводилася за підтримки Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення та Державного космічного агентства України. Конференція, в який взяли участь представники органів державного управління та медійних компаній з 20 областей України, мала на меті привернути увагу органів місцевої влади до питання створення регіональних (муніципальних) телерадіокомпаній в умовах реорганізації обласних державних телерадіокомпаній відповідно до Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення України».

На відкритті конференції з вступним словом від організаторів конференції виступив генеральний директор державного підприємства «Укркосмос» Іван Назарук. З доповідями та співдоповідями, присвяченими розгляду ключових питань розбудови державних регіональних телерадіокомпаній на сучасному етапі, їх організаційної та технічної структури, виступили представники та фахівці державного підприємства «Укркосмос» та незалежних засобів інформації.

Обговорення актуального стану державного телерадіомовлення на обласному та міському рівні відбулося у форматі «круглих столів», під час яких учасниками конференції було детально проаналізовано позитивний досвід діяльності комунального підприємства «Телекомпанія “Львів-ТБ”» та розглянуті передумови створення єдиної медіаплатформи регіональних телерадіокомпаній з використанням супутникових каналів мовлення.