Eutelsat може купити SES?

25.11.2016
19:50

У Eutelsat заперечують плани покупки SES, але диму без вогню не буває.

Представник компанії Eutelsat в своєму інтерв’ю інформаційному агентству AFP спростував інформацію про те, що компанія планує покупку свого конкурента компанії SES. Дана заява була зроблена на тлі з’явилися на вихідних чуток про можливу операцію, пише Broadband TV News.

«В даний час ми не проводимо ніяких переговорів, пов’язаних з можливою купівлею SES компанією Eutelsat. Розмови про консолідацію справа звична, але питання про покупку SES компанією Eutelsat на порядку денному не стоїть Чутки про транзакцію з’явилися після інтерв’ю, даного віце-прем’єром і міністром економіки Великого герцогства Люксембург Етьєном Шнайдером телеканалу RTL Luxembourg, в якому він обмовився про інтерес Eutelsat до покупки SES. При цьому Шнайдер зауважив, що особисто він проти такої угоди.

«Я отримав інформацію про можливе злиття компаній Eutelsat і SES. Це б означало переїзд штаб-квартири компанії в Париж і зникнення її імені. Люксембург, як держава, в такому випадку втратив би свій вплив на SES. Цих аргументів, мабуть, досить для того, щоб сказати «ні», заявив Шнайдер в інтерв’ю RTL. Eutelsat переживає не дуже хороші часи, і ми не збираємося дивитися на те, як флагман нашої економіки спливає в Париж Запис інтерв’ю можна подивитися в програмі De Journal денному блоці новин, що виходить в ефірі RTL Télé Lëtzebuerg.

Великому герцогству Люксембург належить 16,67% акцій супутникового оператора SES, що дає державі 33,33% прав голосу, і це блокуючу меншість.