Звукові технології DTS інтегровані в нові смартфони і телевізори користувачів

10.11.2016
13:59

Користувачів в США і за їх межами очікує значне поліпшення якості звучань різних пристроїв.

Компанія DTS, галузевий лідер за рішеннями в мережі передачі звуку високої чіткості, повідомила про розширення партнерства з LeEco – однієї з провідних міжнародних компаній, результатом чого повинна стати оптимізація ряду моделей смартфонів і телевізорів завдяки інтеграції в них звукових технологій DTS-HD Master Audio і DTS -HD. Американський дебют продуктів відбувся в жовтні в місті Сан-Франциско під час презентаційного заходу LeEco в США.

Останні моделі телевізорів і телефонів від компанії LeEco дають користувачеві можливість доступу до високоякісної DTS-контенту і розваг безпосередньо зі свого пристрою. Лінійка телевізорів з підтримкою технології цифрового об’ємного звуку DTS-HD включає в себе моделі uMax85, Super 4 X43 Pro, X55 і X65. А смартфон Le S3 підтримує функцію DTS-HD Master Audio.

Технології DTS-HD Master Audio і DTS-HD дозволяють декодувати преміальне аудіо з потокових ОТТ-платформ та інших цифрових джерел, даючи користувачеві найбільш яскраві і захоплюючі враження.

«DTS продовжує просувати новітні аудіо-технології, співпрацюючи з найбільш відомими інноваційними компаніями, в число яких входить і LeEco, і ми надзвичайно пишаємося тим фактом, що відправляємо потужні імпульси, стімулюючи розвиток всього ландшафту цифрових розваг, – говорить Геір Скааден, що займає в DTS , Inc. пост виконавчого віце-президента, який курує продукти, платформи і рішення. – У нас з нашим великим партнером LeEco є загальні зобов’язання, пов’язані з пропозицією слухачам по всьому світу найбільш преміального розважального контенту на різних платформах, і входження компанії LeEco на ринок США є великим кроком вперед в цьому напрямку. Ми пишаємося своєю причетністю до цієї події ».