Наша послуга «Сат-Експрес» - це надання супутникової ємності «за вимогою» у будь-який час, у будь-якій кількості, за максимально спрощеною процедурою узгодження.

Якщо у будь-кого виникають ситуації термінової потреби у супутникових каналах мовлення або передачі даних – цей сервіс для Вас.

Рятувальні кампанії при надзвичайних ситуаціях, термінові медичні онлайн консультації, оперативні репортажі з місця подій, перегони новин з «гарячих» точок планети – ці та інші потреби вирішуються у найкоротший час шляхом наданн каналів супутникового зв’язку без зайвих технічних та правових перешкод.

ДП «Укркосмос» пропонує послугу «СатЕкспрес» з надання супутникової ємності на нерегулярній основі для оперативних трансляцій, телемостів, конференцзв’язку між студіями, ТВ-перегонів. Послуга «СатЕкспрес» надається на супутнику Azerspace-1 (46° сх. д.) із зонами покриття: Україна, країни Центральної Європи та Центральної Азії.

Характеристики супутникової ємності:

Діапазон:
Ku

Uplink:
13750-14000 МГц

Downlink:
10950-11200 МГц

Поляризація:
Лінійна

Ємність супутникового транспондера пропонується на будь-який термін від 15 хвилин із можливістю попереднього резервування ємності та оперативного подовження періоду використання.

Послуга «СатЕкспрес» - це 24/7 клієнтський супровід в режимі реального часу.

Вартість ємності транспондера для нерегулярного використання узгоджується в оперативному порядку.

ДП «Укркосмос» пропонує послугу телерадіокомпаніям, інтернет- провайдерам, приватним меді-групам та пропонує безкоштовний тестовий період.
Для постійних клієнтів, що уклали довгостроковий договір на використання послуги, існує гнучка система знижок.

Супутник AZERSPACE

Характеристики »
положення на орбіті:

46 град сх.д.

частота лінії:

11014 Мгц

поляризація:

V (вертикальна)

корекція помилок:

FEC 5/6

символьна швидкість:

3560 ksymb/s