Кабінет Міністрів переніс розгляд питання про затвердження плану впровадження цифрового ТБ

28.09.2016
19:05

34451344946610План перехода Украины на цифровой стандарт вещания предусматривает создание государственного конкурента «Зеонбуду».

На заседании Кабинета Министров Украины (КМУ), проходившем 27 сентября, глава Государственной службы специальной связи и защиты информации Леонид Евдоченко вынес на рассмотрение проект распоряжения «Об утверждении плана мероприятий касательно внедрения в Украине цифрового телерадиовещания». Глава ведомства также сообщил, что разработанной методикой предлагается создание государственного цифрового провайдера. Об этом сообщает «Детектор медиа».

Якщо запропонований план буде прийнятий, то вже до липня наступного року радіочастотний ресурс буде планово звільнений, що, на думку пана Євдоченко, надасть державному бюджету надходження коштів від продажу ліцензій на його використання. Також глава Держспецзв’язку зазначив, що виконання розпорядження КМУ передбачає і державне фінансування, і залучення інвестицій. Обов’язкові також і узгоджені дії центральних та місцевих органів виконавчої влади, активна робота національного регулятора в сфері зв’язку, а також провідних інститутів і підприємств галузі.

Однак уряд не затвердив проект розпорядження, вирішивши перенести його розгляд на наступне засідання, оскільки міністр євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе помітила деякі невідповідності.

За матеріалами mediasat